Przejdź do treści

Numer wpisu 12167

Doradca podatkowy Stargard

Kancelaria Podatkowa AD została założona w 2009 roku. Jako doradca podatkowy funkcjonuję w mieście Stargard posiadając wpis w bazie Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod numerem 12167.
Jestem właścicielem Kancelarii Podatkowej AD, swoje doświadczenie zdobywałem w trakcie swojej 15-letniej kariery zawodowej w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Szczecinie. Pracując w UKS przeszedłem wszystkie szczeble rozwoju kariery – od szeregowego pracownika, aż do stanowiska Dyrektora Naczelnego Urzędu.
Posiadam nie tylko bogate teoretyczne przygotowanie, ale także praktyczne doświadczenie z zakresu rachunkowości, finansów, przepisów podatkowych oraz prowadzenia sporów z organami administracji skarbowej. Dysponując stosownymi uprawnieniami i wiedzą zdobytą w trakcie mojej kariery zawodowej, postanowiłem pomóc przedsiębiorcom na różnych etapach rozwoju ich działalności. Pomogę Ci zrozumieć skomplikowane przepisy podatkowe, dostosować się do nich i zoptymalizować koszty podatkowe.
Ceniąc etapy rozwoju biznesu, chętnie towarzyszę przedsiębiorcom w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych i strategicznych. Rozumiem, że każdy biznes jest wyjątkowy. Dlatego oferuję spersonalizowane podejście dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Moje Kwalifikacje i Edukacja

1. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, ze specjalnością w Rachunkowości.
2. Ukończenie Trzyletnich Zaocznych Studiów Doktoranckich z Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Szczecińskim w 1998 roku.
3. Podyplomowe Studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2005 roku, z zakresu „Prawa Podatkowego Unii Europejskiej”.
4. Pracownik naukowy i wykładowca Prawa Podatkowego, Gospodarczego i Finansowego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie<br>
w latach 2000-2008.
5. Wpis do Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod numerem 12167 w 2013 roku.

Staże i Kursy Podatkowe

Udział w licznych kursach i stażach w zakresie podatków w kraju i za granicą.
Doskonalenie wiedzy podatkowej poprzez udział w seminarium w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Francji, Litwie, Łotwie i Estonii.
Jak Pomogę Twojej Firmie?
• Doradztwo Podatkowe i Finansowe: Oferuję kompleksową pomoc w zrozumieniu i dostosowaniu się do zmiennych przepisów podatkowych oraz optymalizacji kosztów podatkowych.
• Kontrola i Audyt Finansowy: Przeprowadzę kontrolę finansową, pomagając zidentyfikować ryzyka i błędy przed ewentualnymi konsekwencjami.
Zapraszamy do skorzystania z usług Biura Rachunkowego Stargard. Razem możemy osiągnąć sukces finansowy, zminimalizować ryzyko podatkowe i rozwijać Wasz biznes bez zbędnych obciążeń.

W razie pytań prosimy o kontakt