Przejdź do treści

Biuro rachunkowe Stargard

Nasze biuro rachunkowe w mieście Stargard zostało założone na początku 2009 roku, co oznacza ponad 15 lat praktyki w świadczeniu usług rachunkowych. To bogate doświadczenie pozwala nam doskonale zrozumieć potrzeby różnych branż i dostosować naszą obsługę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym posiadającym potwierdzenie kwalifikacji poprzez Ministerstwo Finansów, oraz wpis na listę Doradców Podatkowych.

Indywidualne podejście oraz pełen zakres usług rachunkowych

Cenimy unikalność każdego klienta. Nasze indywidualne podejście pozwala nam lepiej zrozumieć Twoje cele biznesowe i dostosować nasze usługi, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe, obsługę płac oraz doradztwo podatkowe. To wszystko po to, abyś mógł skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Jesteśmy nowoczesnym biurem, korzystającym z zaawansowanego oprogramowania umożliwiającym komunikację online z klientami naszego biura , ponieważ umożliwiamy m.in. przesyłanie dokumentów online, archiwizację dokumentów oraz stały dostęp do ww. dokumentów w chmurze, a w konsekwencji zaoszczędzenie cennego czasu naszych klientów. Stawiamy na transparentność, przejrzystość oraz profesjonalizm. Nasza misja to świadczenie usług na najwyższym poziomie, bazując na etycznych standardach i zaufaniu.

Pomoc w założeniu firmy

• Rejestracja firmy od podstaw – dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zaoszczędzić Twój czas i uniknąć nadmiernych formalności w procesie zakładania Twojej firmy. W ramach naszych usług pomożemy Ci przejść przez pełen proces zakładania działalności gospodarczej.

• Wybór formy opodatkowania – profesjonalne doradztwo w tym zakresie, które opiera się na analizie obligatoryjnych obciążeń finansowych  Twojej firmy tj. opodatkowanie oraz składki na ZUS. W ramach naszych usług doradzimy Ci w wyborze najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania.

Zakładanie Spółek Prawa Handlowego

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to ekscytujący krok, ale aby osiągnąć sukces, ważne jest posiadanie solidnego fundamentu prawno-biznesowego. Z naszą usługą zakładania spółek handlowych możesz skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, pozostawiając formalności prawne w naszych rękach.
Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu:

• Spółki osobowej (jawna, komandytowa, komandytowo-akcyjna, partnerska)
• Spółki kapitałowej (z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjna, prosta spółka akcyjna)

Pomożemy wybrać najodpowiedniejszą formę prawno-biznesową, dostosowaną do specyfiki Twojej działalności.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu proces zakładania spółki handlowej staje się szybki i efektywny.
Oszczędzamy Twój czas, umożliwiając Ci skoncentrowanie się na rozwoju firmy.

Usługi biura rachunkowego

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową, w tym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sporządzaniem deklaracji podatkowych, a także raportowaniem finansowym.
W zakresie naszych usług księgowych wyróżniamy:

• Podatkową Księga Przychodów i Rozchodów
• Ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych
• Karta Podatkowa
• Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych (Pełna księgowość)

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu skoncentrowanie się na kluczowych obszarach działalności firmy jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na outsourcing księgowy, aby skutecznie zarządzać swoimi finansami i skoncentrować się na rozwoju swojej działalności.
Zlecenie usług księgowych do biura rachunkowego Stargard pozwala zaoszczędzić cenny czas i zasoby, które mogą być lepiej wykorzystane w kluczowych obszarach rozwoju firmy.
Pozwól nam zająć się skomplikowanymi aspektami rachunkowości, abyś Ty mógł skoncentrować się na strategii biznesowej.

Rozliczanie Podatku VAT

Skomplikowane przepisy podatkowe dotyczące VAT mogą stanowić wyzwanie dla wielu przedsiębiorców.
Kompleksowe prowadzenie ewidencji podatku VAT, w tym rejestracją transakcji, rozliczaniem podatku, a także przygotowywaniem deklaracji podatkowych jest naszą specjalnością.
Błędy w rozliczeniu VAT mogą prowadzić do poważnych konsekwencji finansowych. Zadbamy o to, aby uniknąć błędów i zminimalizować ryzyko nieprawidłowego rozliczenia, dbając o poprawność wszelkich deklaracji i dokumentów podatkowych.

Rozliczenia roczne PIT

Rozlicz podatek PIT dzięki nam. Spokojnie skoncentruj się na swojej pracy, a my zajmiemy się skomplikowanym procesem podatkowym.
Skorzystaj z usługi rozliczania PIT dla osób fizycznych, dostosowanej do Twojej indywidualnej sytuacji finansowej, m.in.:
PIT-36
PIT-36L
PIT-28
PIT-37
Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem niezbędnych dokumentów podatkowych, umożliwiając Ci szybkie i skuteczne złożenie deklaracji podatkowej

Kompleksowa obsługa podatkowa w zakresie
wynajmu nieruchomości

Rachunkowość w branży nieruchomości może być wyjątkowo złożona ze względu na różnorodne przychody, koszty i zobowiązania.
Zapewniamy terminowe rozliczenia podatkowe i składanie deklaracji, eliminując ryzyko błędu i nieprawidłowości rozliczeń.
Przygotowujemy i składamy regularne rozliczenia podatkowe związane z wynajmem nieruchomości, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Rozwój branży wynajmu nieruchomości wymaga nie tylko efektywnej zarządczości, ale także skrupulatnej obsługi rachunkowej. Kompleksowo zajmiemy się aspektem podatkowym związanym z wynajmem nieruchomości w ramach świadczonej usługi.

Samozatrudnienie (B2B)

Jesteś samozatrudniony i chcesz skupić się na swoim biznesie, nie martwiąc się o skomplikowane kwestie podatkowe? Specjalizujemy się w rozliczeniach dla samozatrudnionych, oferując kompleksową obsługę podatkową, dzięki której Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojej działalności.

W razie pytań prosimy o kontakt